Klacht: Probleem met bestelling en slechte klantenservice

klagerc5fa5607 op 05 augustus 2026 over Bergman Mode in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 5 augustus 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

In juni heb ik drie bikini’s besteld en betaald via iDeal bij Bergman Mode. Tot op heden heb ik mijn gehele bestelling niet ontvangen. Na diverse e-mails gestuurd te hebben over de status van mijn bestelling, kreeg ik gisteren te horen dat er een maat niet voorradig was. Dit is zeer teleurstellend, aangezien de communicatie van het bedrijf steeds uitstel en onduidelijkheid met zich meebracht. Ik ben erg ontevreden over de klantenservice en de gang van zaken rondom mijn bestelling.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om een volledige terugbetaling van het bedrag en wil graag dat mijn ervaring met deze website wordt gemeld, zodat anderen niet dezelfde problemen ondervinden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Bergman Mode
Download hier uw brief

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 uur geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bergman Mode

Alle klachten die gemeld zijn door klagerc5fa5607
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten