Klacht: Personeel heeft niet goed opgelet

Lieke Dasselaar op 05 februari 2015 over Primark in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 27 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

klant telefonisch gesproken 27-02

Bedrijf Primark
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 5 februari 2015

Tijdens een bezoek aan Primark in Enschede kocht een klant samen met haar dochter een pyjama, waarvan alleen het broekje werd opgemerkt en geprijsd op 6 euro. Bij een latere terugkeer naar de winkel ontdekte de klant dat de pyjama uit twee delen bestond, maar de klantenservice kon hier niets aan doen. De klant was teleurgesteld dat het personeel niet goed had opgelet bij de verkoop.

Mijn Klacht:

Mijn dochter en ik waren zaterdag 31januari in primark enschede. Veel artikelen gekocht waaronder een pyama. Het gaat om een kort broekje, We konden geen prijs vinden , we vroegen aan een van de medewerkers, ze zei ik zal even naar een kassiere lopen om te kijken voor u. Ze kwam terug en zei deze kost 6 euro, oke dit vonden wij in verhouding best veel, maar mijn dochter wou deze toch graag kopen. Zo gezegt zo gedaan.
Ik kom woensdag 4februari nog even weer in de winkel en wat zie ik tot mijn verbazing….. Het pyamatje is niet alleen een broekje maar het bestaat uit 2 delen, een broekje en een hemd.
Ik ben uiteraard naar de klanten service gegaan maar hier konden ze niets voor me doen, kreeg alleen te horen dat de kassiere en degene wat had gevraagd dit hadden moeten zien dat het een art. was die uit 2 stuks bestond…dit stond zelfs op het label.
Ik mocht nog wel proberen om met de kassabon te komen en alsnog te proberen om dit op te lossen .Maar u zult begrijpen dat ik voor 3 euro niet van Vriezenveen naar Enschede kan gaan.
Ik vind dit erg jammer voor mijn dochter van 15 jaar, ze moet zelf haar kleding betalen.
Zo’n groot bedrijf en dan moeilijk doen om 3 euro terwijl hetzelfde en pyama in de goede maat er gewoon nog hing..

Gewenste Oplossing:

Dat dit alsnog opgelost gaat worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Primark in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Primark een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Primark

Heeft op 27 februari 2015 om 18:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

klant telefonisch gesproken 27-02

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM