Klacht: Kapot voor thuiskomst

KirstenDesiree op 20 mei 2014 over Primark in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 30 mei 2014
Reactie van het bedrijf:

Per email contact gehad met de klant

Bedrijf Primark
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 20 mei 2014

Tijdens een bezoek aan de Primark in Almere kocht een klant sandaaltjes, waarvan zij voorafgaand aan de aankoop had gecontroleerd of deze in goede staat waren. Bij het bekijken van de aankopen in de trein ontdekte zij echter dat er een bloem ontbrak van één van de sandaaltjes. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Een tijdje geleden was ik met 2 vriendinnen naar de Primark Almere geweest. Daar zag ik een paar leuke sandaaltjes en besloot ze mee te nemen. Van te voren goed gecontroleerd of alles heel was natuurlijk. Wij afrekenen en pakken we de trein naar huis. In de trein bekeken we even onze aankopen en tot mijn verbazing miste er een bloem van 1 van de sandaaltjes. Dit terwijl ik van te voren nog goed had gekeken of de schoenen heel waren!

Gewenste Oplossing:

Nieuw paar sandaaltjes of geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Primark in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Primark een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Primark

Heeft op 30 mei 2014 om 15:21 geantwoord

Geboden Oplossing:

Per email contact gehad met de klant

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM