Klacht: Verf dekt niet goed

Theo Pikaar op 07 mei 2021 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Praxis klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 7 mei 2021

Een klant heeft een klacht ingediend over de kwaliteit van de perfection lakverf van Praxis, die volgens de klant niet goed dekt, zelfs na drie lagen. De klant heeft hierdoor besloten om over te stappen op een ander merk, Sikkens, dat wel aan de verwachtingen voldoet.

Mijn Klacht:

Uw perfection lakverf zou in 1x dekkend zijn. Helaas niet. Verf is zo slecht van kwaliteit, 3x over verven en nog niet goed. Bijna de hele voorraad in mijn regio opgekocht.
Slecht product
Nu dure Sikkens gekocht, dekt wel goed.

Gewenste Oplossing:

Zou mooi zijn als Praxis mij het geld teruggeeft wat ik uitgegeven hebt. Heb aan de verf immers niks gehad.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht Theo Pikaar

5 jaren geleden - Klacht.nl. begrijp ik echt niet. Weer een reactie. Doe ff normaal.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM