Klacht: levering

mdl66 op 03 maart 2022 over Praxis in de categorie Bouwmarkten

Praxis klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Praxis
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 3 maart 2022

Een klant van Praxis heeft herhaaldelijk contact opgenomen over de levering van tuinschermen, die na meerdere beloften nog steeds niet zijn aangekomen. Ondanks de toezeggingen en de aanvraag van een leverdatum, is er geen oplossing geboden en blijft de klant met een negatief gevoel over de klantenservice achter, terwijl hij zijn werkdagen heeft moeten aanpassen voor de levering.

Mijn Klacht:

na zelf 4x te hebben gebeld over de levering van de tuinschermen is het er nog steeds niet, eerst zouden de schermen 2 dagen na bestelling geleverd worden, is niet gelukt. daarna zouden de levering de week erna komen, er is zelf eerst gevraagd om af te spreken welke dag het dan geleverd kan worden, ik heb immers vakantie aangevraagd om het te gaan zetten, nu blijkt dat het ook nu weer niet geleverd kan worden. opvallend is dat er niet mee gezocht werd naar een oplossing, zijn er dan bij alle praxis filialen geen tuinschermen meer te vinden, wil men dan niet echt voor een goede klantenservice gaan? en kijken of er bij andere filialen soms de mogelijkheid is om ze te leveren? gevoel bij mij is erg slecht over de klantenservice helaas nu mijn dagen kwijt op mijn werk, nu maar weer afwachten, als ik dat eerder had geweten dat ze niet konden leveren had ik ergens anders heen gegaan

Gewenste Oplossing:

meedenken meezoeken naar een oplossing, zo'n groot bedrijf moet toch wel 7 schermen hebben ergens

Beoordeling 5/10 star-3 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM