Klacht: Oplichterij

JennyDouwes op 11 juli 2014 over postordershop.nl in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 11 juli 2014

De klager ervaart ernstige problemen met de klantenservice van Postordershop. Hoewel het bedrijf snel bereikbaar is voor nieuwe bestellingen, is het vrijwel onmogelijk om contact te krijgen over de status van een bestaande bestelling, zelfs na lange wachttijden en herhaalde pogingen via e-mail.

Mijn Klacht:

Postordershop is binnen twee seconden bereikbaar als je belt voor een nieuwe bestelling. De klantenservice is echter (ook na drie kwartier in de wacht nog steeds niet!) niet bereikbaar. Al weken probeer ik te achterhalen wanneer mijn bestelling wordt verzonden maar ik krijg ze niet te pakken. De dames op het callcenter van de bestellingen kunnen helemaal niks doen. Mails krijg ik ook geen antwoord op.

Gewenste Oplossing:

Niet, ik bestel hier nooit weer iets!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM