Klacht: Porto betalen

Glenda op 10 januari 2012 over PostNL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
PostNL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf PostNL
Status Open
Datum 10 januari 2012

Een klant van PostNL heeft een porto kaart ontvangen met een openstaand bedrag van 0,92 euro, maar kan zich niet herinneren iets gepost te hebben dat dit bedrag overschrijdt. De klant is verwezen naar een e-mailadres om het poststuk te bekijken, maar heeft hier geen toegang toe en wil eerst duidelijkheid over de reden van de betaling.

Mijn Klacht:

Mijn klacht is: ik heb een porto kaart ontvangen met de mededeling dat ik nog 0,92 moet betalen. Ik kan mij niet herinneren dat ik wat gepost hebt voor meer dan dat bedrag. Er wordt door verwezen naar een email adres om het poststuk te bekijken, maar het niet. Ik wil eerst weten waar ik voor moet betalen.

Gewenste Oplossing:

Ik wil wel betalen,als blijkt dat het terecht is, dus wil ik eerst weten en zien om welk poststuk het gaat.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM