Klacht: Natte post

francoisculi op 11 oktober 2013 over Post algemeen in de categorie Post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Post
Status Open
Datum 11 oktober 2013

Een klant heeft herhaaldelijk klachten ingediend over de manier waarop de post wordt bezorgd. De post komt vaak nat en gefrommeld door de brievenbus, wat leidt tot extra kosten voor het opnieuw aanvragen van belangrijke documenten. Daarnaast uit de klant zijn onvrede over de bezorgtijden en de kwaliteit van de bezorging.

Mijn Klacht:

De post wordt door de brievenbus gefrommeld, klets nat
nu moet ik opnieuw dit belangrijke formulier bij de bank aanvragen.
Vertel de amateur postbezorgers dat ze de post droog houden, niet als een reclame folder door de bus persen, ook de bezorg tijden zijn niet normaal s’avonds laat of s’ochtends met de ochtend krant, dubbele bijverdiensten zeker?

Dit is de zoveelste klacht en er veranderd niets

Gewenste Oplossing:

Betere instructies aan je personeel meegeven

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM