Klacht: Pixmania doet het WEER!

robendeb op 07 februari 2013 over Pixmania in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 februari 2013
Reactie van het bedrijf:

Op alle berichten is door onze Klantenservice gereageerd. De vragen voorafgaande de retourzending: op 22/10, 23/10, 25/10, 14/11, 15/11, 16/11 en 19/11. Sony heeft een kostenraming opgesteld, vervolgens zijn de vragen van de klant op 10/12 en 21/12 beantwoord.

Bedrijf Pixmania
Status Opgelost
Datum 7 februari 2013

De klager uit kritiek op Pixmania omdat het bedrijf herhaaldelijk aangeeft dat hun klacht is opgelost, terwijl er geen daadwerkelijke communicatie of oplossing heeft plaatsgevonden. Ondanks meerdere e-mails blijft de contactpersoon, Claire, zonder reactie, wat leidt tot frustratie bij de klager over de transparantie en eerlijkheid van de statusupdates.

Mijn Klacht:

Het wordt een soap… Pixmania schrijft WEDEROM op deze site dat onze klacht is OPGELOST. Hoe durven ze??? Ze hebben van ons een brief gekregen, die hebben ze doorgestuurd en daarmee is de klacht OPGELOST??? Op 20 emails reageren ze niet, OOK NIET op onze email waarin we vragen wanneer we een antwoord kunnen verwachten op “de brief”, maar ze durven wel telkens te schrijven dat de klacht is OPGELOST, omdat dat natuurlijk goed staat op dit forum. Welnu Claire van Pixmania, het staat niet goed, het staat helemaal niet goed Claire! Je bent de boel gewoon aan het voorliegen met de status OPGELOST!
Het is vreemd dat Claire (werkzaam bij Pixmania en onze contactpersoon) niet reageert op emails die wij haar sturen, maar wel op dit forum direct OPGELOST schrijft terwijl er niets gebeurd is. Via dit forum dus : Claire, wil je onze emails gewoon behandelen en beantwoorden, zoals een fatsoenlijk mens betaamt!

Gewenste Oplossing:

een gerepareerde e-reader retour

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Pixmania in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Pixmania een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Pixmania

Heeft op 07 februari 2013 om 14:46 geantwoord

Geboden Oplossing:

Op alle berichten is door onze Klantenservice gereageerd. De vragen voorafgaande de retourzending: op 22/10, 23/10, 25/10, 14/11, 15/11, 16/11 en 19/11. Sony heeft een kostenraming opgesteld, vervolgens zijn de vragen van de klant op 10/12 en 21/12 beantwoord.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)