Klacht: amperage voor adapter 12 volt

K Gerlach op 28 maart 2017 over Pixmania in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Pixmania
Status Open
Datum 28 maart 2017

Een klant van Pixmania heeft vragen over het juiste amperage voor een 12 volt adapter voor de D-JIX PVS 705-39HSM portable DVD-spelers. In de Franse handleiding kan hij deze informatie niet vinden en vraagt om hulp, evenals een vertaling van de handleiding in het Nederlands.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 portable DVD-spelers van Pixmania en wel de D-JIX PVS 705-39HSM. Ik wil daar een 12 volt adapter op aansluiten, maar in de (in het Frans geschreven handleiding) technische specificatie kan ik niets vinden
over het juiste amperage (milliamperes) dat voor deze adapter nodig is.
Kunt u mij daaraan helpen en heeft u wellicht een vertaling van de handleiding in het Nederlands. Bij voorbaat dank.
K.Gerlach tel:035-5254460. Email: [email protected]

Gewenste Oplossing:

Bij de mededeling van het juiste amperage en ten tweede een in het Nederlands vertaalde handleiding.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)