Klacht: Stoomgenerator perfect care

Duygu dayi op 08 mei 2014 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 6 juni 2014
Reactie van het bedrijf:

Philips heeft op 14/05/14 contact opgenomen met de klant en aangeboden om het apparaat kosteloos te laten herstellen als de klant de aankoopbon kan vinden.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 8 mei 2014

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Hij doet het gewoon niet, zo irritant tijdens het strijken stopt ie opeens en dan komt er geen stoom meer en dan moet ik n paar minuten wachten. Stoom komt dan langzaam op gang. Ik had hiervoor de 8320 en die was perfect, en deze de 9220 is waardeloos. Ik dacht erop vooruit te gaan maar helaas, liefs gooi ik hem uit t zolderraam naar beneden.

Gewenste Oplossing:

Helaas niet, hij doet t n paar minuten en dan stopt ie weer.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 06 juni 2014 om 15:24 geantwoord

Geboden Oplossing:

Philips heeft op 14/05/14 contact opgenomen met de klant en aangeboden om het apparaat kosteloos te laten herstellen als de klant de aankoopbon kan vinden.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM