Klacht: halve kopjes

irmagroot op 05 januari 2013 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 7 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

Klacht verlopen.

Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 5 januari 2013

Een consument ervaart problemen met een Senseo-apparaat van Philips, dat na twee jaar gebruik halve kopjes koffie levert, ongeacht of er één of twee kopjes worden gezet. Ondanks regelmatig ontkalken van het apparaat, blijft de inconsistentie in de koffiehoeveelheid aanhouden. Het probleem is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

De senseo (net 2 jaar oud) geeft halve kopjes, zowel bij gebruik van 1 kop en 2 kopjes. Daarna weer indrukken geeft soms de tweede helft, maar soms ook een heel kopje. Het apparaat is regelmatig ontkalkt, daar kan het niet aan liggen.

Gewenste Oplossing:

Een goed werkend apparaat, door reparatie of vervanging.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 07 maart 2014 om 11:06 geantwoord

Geboden Oplossing:

Klacht verlopen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM