Klacht: 2 x Senseo

RoCher47 op 13 oktober 2015 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 11 november 2015
Reactie van het bedrijf:

In overleg met klant opgelost

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status Opgelost
Datum 13 oktober 2015

Een klant heeft onvrede geuit over de service van Philips met betrekking tot twee defecte Senseo-apparaten. Hij moest kosten voor onderzoek en verzending betalen, terwijl hij geen duidelijke oplossing of ondersteuning kreeg voor zijn probleem. De klant vindt het schandalig dat er geen adequate service wordt geboden voor duurdere modellen die in Polen zijn geproduceerd.

Mijn Klacht:

Helemaal niks opgelost, ik moest ze maar sturen a 17,50 voor onderzoek per stuk plus verzendkosten, dan zou ik wel gebeld worden wat het ging kosten. Hoezo klanten service, schandalig 2 Senseo apparaten met een zelfde klacht gemaakt in polen, niks service. En dit zijn geen gewone Senseo’s maar de duurdere de vierkante Senseo’s.

Gewenste Oplossing:

minimaal 1 gratis Senseo, we hebben er al 16 gekocht de afgelopen jaren en velen gingen vlak na de garantie stuk ook nu dus weer.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Philips een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Philips

Heeft op 11 november 2015 om 13:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

In overleg met klant opgelost

RoCher47

Heeft op 11 november 2015 om 14:15 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Waardeloos, weer wordt er voorgesteld ze op te sturen voor reparatie, ik heb al aangegeven dat we veel Senseo's hebben gekocht die allemaal na twee jaar stuk zijn gegaan, ook deze twee dure apparaten, stoppen na het indrukken van het knopje en stoppen gelijk. Ik ben pas tevreden als Philips een nieuwe op gaat sturen en gratis, mijn hele huis staat vol met Philips spullen maar deze apparaten werken niet goed en dus zal er best wel een fabrieksfout in zitten hoe kan het anders.

Alle klachten die gemeld zijn door RoCher47
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM