Klacht: Slechte voorlichting

Iris91 op 05 februari 2022 over Pets Place in de categorie Dierenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Pets Place
Categorie Dierenwinkels
Status Open
Datum 5 februari 2022

Een klant van Pets Place uit zijn onvrede over de gebrekkige voorlichting bij de verkoop van dieren. Hij wijst erop dat konijnen in te kleine hokken worden verkocht en dat er verkeerde informatie wordt gegeven over het houden van kreeften, wat heeft geleid tot de dood van een van zijn kreeften.

Mijn Klacht:

Er worden nog steeds dieren verkocht in de winkels IPV anno 2021 mensen door sturen naar een opvang voor juiste voorlichting. Liep er laatst er werden er 2 voedsters samen verkocht en dit zou goed gaan. Nou beste pets Place, dit gaat niet goed zodra de kleine konijnen last krijgen van hun hormonen. Ook worden de konijnen nog verkocht met veel te kleine hokken.

Vorige week 2 dwerg kreeften gekocht, zouden samen in een bak van 20 liter kunnen. Nou raad is, deze dieren zijn veel meer ruimte nodig en 1 van mijn kreeften heeft het vechten dus niet overleefd.

Gewenste Oplossing:

Knaagdieren uit de winkel.

Door verwijzen naar stichting.

Niet alleen denken aan geld, maar op de eerste plaats dieren welzijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Pets Place

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Pets Place nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Iris91
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM