Klacht: ParticulierGarant niet bereikbaar

Nico Haster op 17 december 2021 over ParticulierGarant in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 17 december 2021

Een klant van ParticulierGarant heeft spijt van het afgesloten energiecontract en voelt zich beetgenomen. Ondanks pogingen om contact op te nemen met het bedrijf, is het niet mogelijk om hen te bereiken. De klant wenst terug te keren naar de huidige leverancier, Essent.

Mijn Klacht:

Ik ben gebeld door particulier garant nl. Heb me laten overhalen een ander energiecontract te nemen. Ik heb daar erge spijt van. Ik kan de mensen niet bereiken, ik voel me beetgenomen .

Gewenste Oplossing:
Ik wil dolgraag van dit contract af en bij mijn huidige leverancier Essent blijven.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dolgraag van dit contract af en bij mijn huidige leverancier Essent blijven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ParticulierGarant

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ParticulierGarant nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Nico Haster
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM