Klacht: Pakje in verkeerde straat voor de deur zetten

j.n op 23 juni 2014 over DHL in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
DHL has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf DHL
Status Open
Datum 23 juni 2014

Een klant heeft een klacht ingediend over DHL, omdat een pakje op een verkeerd adres is afgeleverd. De chauffeur zou het pakket op de stoep van een andere straat hebben achtergelaten, in plaats van het juiste adres te benaderen. Bij contact met DHL werd de klant doorverwezen naar Wehkamp, wat als onacceptabel werd ervaren.

Mijn Klacht:

Hedenmiddag zou er een pakje van Wehkamp opgehaald en gebracht worden. Voor de deur gezet op een totaal foutief adres en daar briefje door de deur dat ze morgen opnieuw het andere pakje komen ophalen. Deze correcte bewoners zijn in de buurt naar huisnummer 11 gaan zoeken (dat was wel hetzelfde) en zo ontving ik mijn pakje. DHL staat morgen dus weer voor het verkeerde adres?!?!?!!!!?
Luie chauffeur die te beroerd was om ons hofje in te komen rijden omdat daar een groot springkussen stond (voor een totaal ander huisnummer) maar waardoor kon hij niet rond kon rijden, gooit het dus dan maar gewoon in een andere straat op nr 11 op de stoep, wat slecht! Dan bel je DHL of ze willen doorgeven dat ze morgen toch echt naar een andere straat moeten, zeggen ze bel Wehkamp maar, ongelofelijke slechte service. Ben benieuwd morgen! Lang leve social media.

Gewenste Oplossing:

Als hier uitleg en excuses voor komen....

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar DHL over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM