Klacht: Te vroege start leveringscontract

Nellyblokker op 04 maart 2017 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
Klacht opgelost op 6 maart 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Nelly, Ik heb je klacht gelezen en in behandeling genomen. Ik kan me voorstellen dat je ontevreden bent momenteel. Het spijt ons dat de aanmelding niet goed is verlopen en dat je hierover al veelvuldig contact met ons hebt...

Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 4 maart 2017

Een klant van Oxxio heeft een boete van EUR 100 ontvangen van zijn vorige energieleverancier, omdat zijn contract te vroeg is ingegaan. Ondanks herhaalde pogingen om het probleem te bespreken met verschillende medewerkers, heeft de klant geen terugbelverzoek ontvangen zoals beloofd. Na meerdere telefoongesprekken blijft de situatie onopgelost.

Mijn Klacht:

Aangezien uw medewerker mijn contract te vroeg heeft laten ingaan heb ik nu een boete ontvangen van EUR 100 van mijn vorige leverancier.

Hierover heb ik u meteen geinformeerd. Nadat ik 7 medewerkers gesproken had en 7 x mijn verhaal had verteld werd mij gezegd dat ik een paar dagen later teruggebeld zou worden aangezien jullie het telefoongesprek zouden afluisteren. Dit is niet gebeurd want ik ben niet teruggebeld.

Een week later heb ik jullie weer gebeld en heb ik 5x mijn verhaal moeten vertellen en weer werd mij beloofd dat ik teruggebeld zou worden. Dit evenmin niet gebeurd.

Gewenste Oplossing:

Graag ontvang ik compensatie voor mijn tijd en de hoge telefoonrekening alsmede de boete van EUR 100 die mij door de vorige leverancier is opgelegd.

Groet, Nelly Blokker

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Oxxio

Heeft op 06 maart 2017 om 13:08 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Nelly,

Ik heb je klacht gelezen en in behandeling genomen. Ik kan me voorstellen dat je ontevreden bent momenteel. Het spijt ons dat de aanmelding niet goed is verlopen en dat je hierover al veelvuldig contact met ons hebt opgenomen.

Wat betreft de compensatie van telefoonkosten, heeft mijn collega mevrouw Huijs, je op 28 februari per e-mail geïnformeerd. Oxxio vergoedt geen telefoonkosten omdat klanten ook via E-mail of per brief contact met ons kunnen opnemen.

Wat betreft de boete die de oude leverancier in rekening heeft gebracht, dit neem ik graag verder in behandeling. Ik verzoek je daarom vriendelijk mij per e-mail een kopie van de eindnota van de vorige leverancier toe te sturen. Hierop moet in elk geval de berekende boete zichtbaar zijn. Het e-mailadres is [email protected] t.a.v. Robin.

Ik zie je reactie graag tegemoet.

Met vriendelijke groet,
Robin, medewerkster Oxxio

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie