Klacht: niet klantvriendelijk en onjuiste gegevens hanteren

Corien van den bosch op 11 november 2014 over Oxxio in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Oxxio has resolved this complaint
βœ… Klacht opgelost op 12 november 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste Corien van den Bosch, Vandaag hebben wij telefonisch contact gehad en zijn gezamenlijk tot een oplossing gekomen. Met vriendelijk groet, Taoufik Oxxio Nederland bv

Bedrijf Oxxio
Status Opgelost
Datum 11 november 2014

Een klant van Oxxio heeft problemen ervaren met een defecte elektriciteitsmeter, waardoor de meter met het hoogste tarief onterecht werd gebruikt voor de berekening van de energiekosten. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, waar de klant lange wachttijden ondervond, werd er geen oplossing geboden. Enexis, de leverancier van de meter, bevestigde dat de meterstand in het voordeel van de klant zou moeten worden herberekend, maar Oxxio hield vast aan de onjuiste hoge tarieven.

Mijn Klacht:

Electriciteitsmeter is defect. De meter met het laagste tarief loopt en de meter met het hoogste tarief is defect. Vervolgens rekenen ze mijn hele stand voor hoog tarief!
Ik kan mijn meterstand doorgeven tot en met 18 november. Wat blijkt, hebben ze mijn meterstand gegokt, veel te hoog natuurlijk, en nu krijg ik 18 november al de eindrekening in de bus!!!
Vervolgens twee uur aan de telefoon gehangen waarvan zeker 40 minuten in de wacht maar een oplossing, ho maar. Totaal geen rekening houdend met mijn defecte meter.
Enexis gebeld, leverancier van de meter, en die zegt dat het in mijn voordeel is en dat ze verders niets herberekenen en geven gewoon de standen door aan oxxio in mijn voordeel. Dat is klantvriendelijk maar oxxio doet dit niet en die rekent alles als hoog tarief!!!
Zal de antwoorden en de verschillende antwoorden! die ze geven bij oxxio maar besparen. Daarbovenop, hang je 20 minuten in de wacht, gooien ze gewoon de hoorn erop!!! Nee heb echt een klantvriendelijke middag gehad vandaag!! 30 juni loopt mijn contract af en die wordt zeer zeker niet verlengt als dit niet naar behoren wordt opgelost.

Gewenste Oplossing:

Ben tevreden als de factuur niet verzonden wordt en de eindafrekening pas verstuurd wordt als alles correct en gecorrigeerd is en met de juiste standen word berekend. Die ik tenslotte ook tot 18 november in kon leveren. Factuur kan dus nooit op 18 november in mijn bus vallen!!
En een behoorlijk excuus is ook wel op zijn plaats.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Oxxio over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Oxxio in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Oxxio een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Oxxio

Heeft op 12 november 2014 om 13:09 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Corien van den Bosch,

Vandaag hebben wij telefonisch contact gehad en zijn gezamenlijk tot een oplossing gekomen.

Met vriendelijk groet,

Taoufik
Oxxio Nederland bv

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Oxxio beoordeeld.

Corien van den bosch

Heeft op 18 november 2014 om 23:40 geantwoord

Aan de telefoon mooie beloftes doen en beloven dat de rekening "on hold" wordt gezet en wat valt er vandaag op de deurmat?!? Jawel hoor, de eindafrekening met de onjuiste gegevens!! Niks
" on hold" gezet. Echt waardeloze klantenservice!!

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie