Klacht: Vlekken behandelen bank

Ciel1986 op 16 november 2019 over Oranje Furniture Care in de categorie Producten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Producten
Status Open
Datum 16 november 2019

Een klant van Oranje Furniture Care heeft onvrede geuit over de behandeling door een medewerker tijdens een gesprek op 26 juli 2019. De klant stelt dat hij recht heeft op gratis schoonmaak van zijn bank op basis van een contract dat nog tot december loopt, maar dat hem is verteld dat hij zelf moet betalen omdat de vlekken ouder zouden zijn dan drie dagen, wat volgens de klant niet in het contract staat vermeld.

Mijn Klacht:

Mail gestuurd op 6 aug 2019
Beste meneer mevrouw,
Ik ben niet correct behandeld door jullie medewerker. Dit gesprek was op 26 juli 2019 Hij vertelde mij dat ze niet mijn bank komen schoonmaken gratis ondanks dat ik een contract heb die loopt nog tot dec dit jaar. Daar wil ik graag gebruik van maken. Nu moet ik echter de helft zelf gaan betalen en dat vind ik niet correct. Ik heb een contract afgesloten en voor betaald voor 5 jaar.
Nu kwam hij er mee dat hij het vlekken waren die ouder waren dan 3 dagen omdat het over mijn hele bank zit. Hij zei dat het in het service contract staat dat je binnen 4 dagen een melding moet maken, staat nergens in mijn contract erover dat dat zo is. Daardoor moet ik nu zelf betalen
Ik vertelde dat ze minmaal een week oud waren en hij zei dat dat niet kon want zo zag het er niet uit. Ik heb 3 kinderen die vaak knoeien, dat is niet gelogen.
Er staat ook in mijn contract dat ik recht heb op nieuwe vulling van kussens als die niet meer opgeklopt kunnen worden, daar wilde hij niet meer over praten. Ik heb het hele gesprek opgenomen dus ik weet de naam van degene met wie ik heb gesproken die dag.
Ik vond dit behoorlijk onbeschoft en wil nog steeds mijn bank laten schoonmaken en weer goede kussens, hoop dat jullie dit kunnen oplossen op een correcte manier.
Ik hoor graag van jullie.

Antwoord:
Geachte heermevrouw,

Hartelijk dank voor uw mail!

Gedurende de zomervakantie kan de verwerkingstijd iets langer zijn dan u van ons gewend bent. Uiteraard doen wij ons uiterste best om uw mail spoedig te beantwoorden.
Wij vragen hiervoor uw begrip.

Met vriendelijke groet,

Oranje Service Concepts

Weer mail gestuurd op 10 November:
Beste meneermevrouw,
6 augustus heb ik een mail verstuurd met een klacht over uw medewerker die niet klantvriendelijk was naar mij toe.
Ik kreeg gelijk een mail terug met dat het langer kon duren het antwoord ivm de zomervakantie en nu is het 10 November
Op heden heb ik nog steeds niets vernomen.
Ik weet 1 ding zeker, ik sluit nooit meer een contract bij jullie voor 5 jaar garrantie want dat word niet eens serieus genomen.
Mvg Grootjans

Antwoord:
Geachte heermevrouw,

Hartelijk dank voor uw bericht.
Wij hebben deze in goede orde ontvangen.

Helaas zijn op dit moment de wachttijden bij ons iets langer dan u van ons gewend bent.
Wij streven ernaar om u binnen 5 werkdagen een reactie te geven.

Nu alweer 5 werkdagen verder, nog steeds geen reactie terug schandalig dit.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag gewoon nog 1 keer mijn bank kunnen laten schoonmaken en mijn kussens op nieuw gevuld nog voordat op 4 dec mijn garantie voorbij is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Oranje Furniture Care

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Oranje Furniture Care nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ciel1986
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM