Klacht: Opzeggen lidmaadschap Basic fit

jan-terpoorten op 28 maart 2013 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 3 april 2013
Reactie van het bedrijf:

Wij hebben contact opgenomen met dit lid en het is opgelost. Mocht je een vergelijkbaar probleem hebben stuur dan een e-mail naar [email protected]. Vriendelijke groet Manon, webcare Basic-Fit.

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 28 maart 2013

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik ben van 2009 lid van Basic fit en ik wilde per november 2012 per maand betalen hiervoor moest ik een formulier terplekke invullen, maar dit hoefde ook niet helemaal ingevuld te worden (zie bijlage) Nu wil ik opzeggen en nu houdt basic fit zich aan een nieuw jaar abonnement dat ik per die datum zou hebben afgesloten en dreigt nu ook met incassokosten

Gewenste Oplossing:

einde contract per 1-04-2013

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb Basic Fit een herinnering gestuurd dat deze klacht nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 03 april 2013 om 15:29 geantwoord

Geboden Oplossing:

Wij hebben contact opgenomen met dit lid en het is opgelost. Mocht je een vergelijkbaar probleem hebben stuur dan een e-mail naar [email protected].

Vriendelijke groet Manon, webcare Basic-Fit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Basic Fit beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM