Klacht: Opgelicht

hxndz op 14 juni 2019 over opwaarderen.nl in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 14 juni 2019

Een klant heeft opwaarderen.nl beltegoed van €10 gekocht om naar familie in het buitenland te bellen, maar heeft na drie dagen nog steeds geen factuur of opwaarderingscode ontvangen. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, heeft het bedrijf niet gereageerd, wat de klant het gevoel geeft opgelicht te zijn. De klant is van plan om verdere stappen te ondernemen.

Mijn Klacht:

Goedendag,
Ik heb afgelopen dinsdag beltegoed gekocht van lebara €10 om naar mijn zieke familie in het buitenland te bellen. ik heb dit netjes en op tijd betaald en zou binnen een halfuur een factuur en de opwaarderingscode krijgen. Dit is beide tot heden 3 dagen later nog steeds niet gebeurd terwijl ze wel heel makkelijk geld kunnen ontvangen. Uiteraard heb ik al contact met ze opgenomen wat 3 x per mail is en 2 x aan de telefoon. Ik voel me nu heel erg opgelucht en weet dat dit bedrijf niet te vertrouwen is. Goed dat ik hun adres heb gevonden , dat wordt dan ff opheldering vragen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ze mij netjes de lebara beltegoed 1020 versturen via de mail waar ik voor betaald heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over opwaarderen.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over opwaarderen.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)