Klacht: Teveel om op te noemen

Bianca Van Kleef op 03 augustus 2022 over Oostappen Vakantieparken in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 3 augustus 2022

Een gast van Oostappen Vakantieparken uit zijn onvrede over de slechte staat van het chalet, dat volgens hem zo vies is dat het ongeschikt is voor huisdieren. Daarnaast ervaart hij problemen met de bingo, gebrek aan materialen voor kinderactiviteiten, en een gesloten snackbar door personeelstekort. Hij beschrijft zijn vakantie als de slechtste in 38 jaar en raadt anderen af om hier te boeken.

Mijn Klacht:

Chalet zo vies dat je hier je hond nog niet zou laten verblijven.
Bingo… 30 euro… geen zitplaats…. geen potlood niks….
Kinder knutselen war elke dag niet doorgaat door personeelstekort.
Snackbar fulltime dicht door personeelstekort.
Treintje wat niet rijdt… personeelstekort…
Kortom ergste vakantie ooit in mijn 38 jaar bestaan en zal nooit meer boeken hier.
Hoop dat niemand zijn geld meer weg zal gooien hier in deze bodemloze put.

Gewenste Oplossing:

Geld terug want hier ga ik niet meer terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Oostappen Vakantieparken

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Oostappen Vakantieparken nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bianca Van Kleef
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM