Klacht: Personeel, animatie en hygiene

SaskiaBreda op 08 september 2013 over Oostappen Vakantieparken in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 8 september 2013

Een gast van Oostappen Vakantieparken heeft geklaagd over de slechte hygiëne van het prinsenchalet, met stof, vieze wanden en kapotte douchedeuren. Daarnaast ontbrak animatie op het park, wat niet vooraf was gecommuniceerd, en waren er problemen met de printautomaat voor toegangspasjes. Ook de kwaliteit van de aangeboden pizza's en de staat van de binnen speeltuin werden als teleurstellend ervaren.

Mijn Klacht:

Het chalet (prinsenchalet) was niet schoon, erg stoffig, vieze wanden, verstopte afvoerputjes, kapotte douchedeuren die bovendien helemaal bruin waren. Er was geen enkele animatie op het park, blijkbaar alleen in hoogseizoen, dit staat nergens. De pasjes kwamen niet uit de printautomaat, waardoor we 2x in de lange rij moesten staan. De pizza’s van het sms-systeem zijn maar 8,50, maar ook echt heel klein +-20 cm doorsnee, dat is het geld niet waard.Als je kinderen boven de 4 zijn moeten ze per keer 3,50 betalen voor de binnen speeltuin…. De ballenbak was echt heel vies en de glijbaan kapot. Bij aankomst waren er geen messen en vorken in de “vieze”besteklade, deze werden wel vlot nagebracht na een belletje. De tv had op de meeste zenders een irritante ruis. Paar keer geprobeerd de receptie te bellen, maar de verbinding werd steeds verbroken, we hebben ons toen maar berust in ons lot 😉 Het personeel was erg kortaf en kon geen glimlach tonen. Ook een beleeft alstublieft en dankjewel kon er niet vanaf, dat vinden wij erg vreemd. Wij zijn een dag eerder vertrokken vanwege dit verschrikkelijke park!!

Gewenste Oplossing:

Een gedeeltelijke teruggave van de betaling.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Oostappen Vakantieparken

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Oostappen Vakantieparken nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM