Mijn Klacht:
Beste organisatie,
Gisteren zijn wij al na een dag vertrokken van de camping “ Marina Beach in zeeland”. Dat is ons nog nooit eerder gebeurd en wij zijn volgens onze omgeving niet de moeilijkste mensen en redelijk denkende mensen.
We hebben voor 7 nachten 260 euro betaald, maar hebben ons na een dag dus teveel gestoord aan allerlei zaken wat het ons niet waard was om te blijven en wij onze vakantie in het water hebben zien vallen.Jammer…..( nog voorzichtig uit gesproken.)
Wat waren dan de redenen om al na 1 dag al te vertrekken:
– Hoofdreden was dat het ons mooier is voorschoteld dan er was beloofd en het totaal kindonvriendelijk was.
– Ruime opgezette kindvriendelijke speeltuin op campingveldje bleek 1 half kapot ding te zijn.
– Er stond nog afval van de vorige campinggast bij onze plek.
– vooraf moesten we 16 euro extra betalen om verzekerd te zijn van een( goede plek), terwijl er nog 70 % vrij was.
– Punten staken uit bij de steiger.
– Binnenspeelhal was kapot.
– Buizen en glijbanen misten bij speeltoestel op grote speelveld vlakbij camping veldje( onveilig.)
– Lange rij bij de receptie door klachten van vele andere camping gasten. ( waren duidelijk niet de enigen die ontevreden waren.)
Los daarvan waren er mensen aanwezig die ons hebben gestoord.
– Klachten moesten we maar via onze eigen mail doen. Konden ze bij de receptie niets aan doen,
– Tot laat op de avond werd er enorm luide muziek afgespeeld, maar ook langere tijd enorme luide beat, met onkindvriendelijke teksten als “ wij gaan zuipen” , onze kinderen die door andere kinderen van het veldje werden uitgescholden, kinderen die door ouders zouden worden geslagen net zo hard totdat ze niet meer konden zitten, krijsende buurmeisjes die buiten de tent werden gezet door de ouders, baby’s die in een boodschappen mandje onder in de kinderwagen krijsend werden vervoerd, vuurtje dat werd gestookt op zeer droge ondergrond( enorm gevaarlijk.) en. …
Ga zo maar door…..!,,
Zijn wij dan niks gewend? Dat wel, want mijn vrouw en ik staan beide voor de klas en zijn ook jong en op stap geweest, maar dit sloeg toch wel alles. Ons negatieve gevoel en ervaringen de onpedagogische sfeer heeft ons doen besluiten te vertrekken. Vooral omdat wij ook onze kinderen willen beschermen…!!!
Graag hoor ik wat er mogelijk is qua compensatie en wacht jullie reactie af, want dit hebben we volgens mij niet verdiend na een jaar hard werken!!!
Y
Vriendelijke groeten,
Familie Bruno
Gewenste Oplossing:
Wij willen best wat water bij de wijn doen en vragen niet het gehele bedrag retour, maar een bedrag van 150 euro retour van de 260 euro lijkt ons zeer redelijk!


