Mijn Klacht:
Via deze weg , wil ik graag mijn ongenoegen kwijt betreft ons verblijf in de Hengelhoef datum 18 t/m 28 augustus 2014 .Ik heb bij thuis komst nogmaals mijn klachten kenbaar gemaakt middels een brief datum 28 augustus 2014, dit moet volgens hun regels binnen 2 weken na thuis komst.
Helaas geen reactie hierop gekregen ,vandaar de klacht maar op deze site kenbaar maken …..helaas.
Wij hebben op 14 januari 2014 geboekt met een vroeg boek korting kosten voor de 10 dagen alsnog rond de 950 euro…!!..( dus geen budget boeking !!) De Hengelhoef leek ons voor de kinderen en voor ons een zeer mooi park met alles erbij.
De binnen komst van het chalet was heel erg schrikken ten eerste het de smerige en verschrikkelijk krakende vloer , spinnenwebben vuil schimmel in de kleding kast en wanden, inventaris incompleet ,spullen stuk , meubilair gehavend stuk, smerige kussens van de vaste hoekbank met grote zwarte vlekken, matras de grote veren sprongen er bijna letterlijk uit , sterk vieze lucht van het toilet.
We hebben de eerste en tweede dag onze klachten bij de receptie neergelegd
Wat er verholpen is , inventaris deels compleet gemaakt (geen mokken die werden weg bezuinigd ?)kapotte spullen nieuw aangeleverd en of gemaakt .(magnetron , parasol voet )
Er werd een dun schuim matrasje aangeleverd en op de oude gelegd om het wat meer dikte te geven werd ons verteld , resultaat slapeloze nachten en zeer veel pijn aan onze rug eraan overgehouden zelfs na de vakantie .
Matras voor de kinderen ronduit slecht maat 180×60 cm en bikkel hard, de kinderen hebben op dubbele dekbedden op de hoek bank gelegen vanwege de smerig vlekken
Toilet kon men niks mee, er lag steeds een plas achter het toilet , een raampje maar open houden de gehele tijd werd ons gemeld !!.
Er was tot 2 maal toe schoon gemaakt , alleen de vloer en terwijl het gehele chaletje ronduit smerig was en is.
De plaza …. groot woord maar ook hier hetzelfde verhaal ronduit smerig algemeen toilet ruimte een indringende urine lucht , onderhoud lat er ook veel te wensen over .
Zwembad …. heel groot en ook hier heeeel erg vies en veel spullen stuk het schoonmaken hier liet zeer veel de wensen over veel vuil haren etc… en etc..in en rond het zwembad .
Ik heb zelf maar steeds een trekker gepakt om de ruimte waar wij ons omklede schoon te maken zeer smerig.
Het onderhouden en schoonmaken van het park de Hegelhoef is een zeer groot gemis , ik wou dat dit anders was geweest , wij hebben van dit park dan ook een zeer slecht ervaring gekregen.
Wij zijn ook een dag eerder weg gegaan vanwege alle irritaties, en er word in zijn geheel niet gereageerd als je meld dat je een slechte vakantie bij hun doorgebracht hebt als je de sleutels afgeeft !!.
En helaas wacht ik nog steeds op een reactie van al onze bevindingen , het kan niet zo zijn dat je op vakantie gaat zoveel ellende moet doorstaan….
Ik ben benieuwd of ik via deze weg nog een soort compensatie krijg….en voor de volgende keer , zal ik me eerst beter laten informeren voordat we gaan boeken want bij de Oostappen groep zijn structueel zeer veel problemen!!!
Gewenste Oplossing:
Een compensatie in een geld bedrag , alles volgens de regeltjes gehandeld , dus ik verwacht op mijn beurt ook een reactie terug van de Oostappen groep.

