Klacht: faciliteiten n iet open

CBX op 08 juni 2021 over Oostappen Vakantieparken in de categorie Vakantieparken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Vakantieparken
Status Open
Datum 8 juni 2021

Een klant van Oostappen Vakantieparken uitte onvrede over het feit dat de faciliteiten, zoals restaurants, niet open waren tijdens hun verblijf van 14 tot 18 juni 2021. Ondanks dat de klant op de hoogte was gesteld via een e-mail op 7 juni, voelde hij zich gefrustreerd omdat er geen mogelijkheid was voor een overboeking en de geboden alternatieven niet aanspraken.

Mijn Klacht:

Geboekt voor 14 juni t/m 18 juni 2021. Krijgen wij 7 juni 2021 een mailtje van Oostappen, dat wel alles, dus restaurants etc. nog dicht zitten. Hier word ik nu foxwild van.
Hierover met het park contact opgenomen en kreeg te horen dat dit op de site stond en dat er niets aan wilde en konden doen.
Vakantieseizoen (half juni) was nog niet open aldus het park.
Konden wel afhalen en in de speeltuin, mm tuurlijk….zij rond de 60 jaar en niet echt de behoefte meer aan.

Gevraagd om een overboeking , maar dat was niet mogelijk.

Gewenste Oplossing:

Overboeken naar park waar faciliteiten wel open zijn

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Oostappen Vakantieparken

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Oostappen Vakantieparken nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door CBX
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM