Klacht: Onterechte afschrijving van mijn rekening

[email protected] op 04 juni 2026 over Frendz in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Frendz
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 4 juni 2026

Een klant van Frendz heeft te maken met onterechte afschrijvingen van zijn rekening door 4friends, terwijl hij geen abonnement bij hen heeft en niet op de hoogte is van hun diensten. Hij verzoekt het bedrijf om deze afschrijvingen te stoppen en zijn rekening met rust te laten.

Mijn Klacht:

Ik heb geen abonnement bij 4friends en ben niet op de hoogte van hun diensten. Desondanks proberen zij geld van mijn rekening af te schrijven, wat ik als onterecht beschouw. Ik verzoek hen dringend om deze afschrijvingen te stoppen en mijn rekening met rust te laten.

Gewenste Oplossing:

Ik wil dat 4friends stopt met het afschrijven van geld van mijn rekening.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 maanden geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Frendz

Reactie van de melder van de klacht [email protected]

3 maanden geleden - Geen reactie .

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM