Klacht: Onterecht incassokosten na afbetalingsregeling

klager51f8ad77 ✓ Verified op 28 augustus 2026 over Hafkamp Schoenmode in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 28 augustus 2026

Een klant van Hafkamp Schoenmode heeft een klacht ingediend over onterecht incassokosten na het aangaan van een afbetalingsregeling. De klant heeft zich aan de regeling gehouden en zelfs vervroegd afbetaald, maar ontvangt desondanks incassokosten. Hafkamp stelt dat deze kosten pas na 14 dagen worden toegevoegd, wat voor de klant onduidelijk was, en blijft volhouden ondanks een officieel protest van de klant.

Mijn Klacht:

Ik heb een brief ontvangen over een openstaande vordering en heb gevraagd om een regeling om in termijnen te betalen. Ik heb mij aan deze regeling gehouden en zelfs vervroegd afbetaald. Nu ontvang ik echter incassokosten, terwijl deze normaal gesproken in de regeling zijn meegenomen. Hafkamp geeft aan dat hun systeem de kosten pas na 14 dagen toevoegt, wat voor mij niet duidelijk was. Na het indienen van een officieel protest blijft Hafkamp volhouden en dreigen ze met de rechtbank, wat ik onterecht vind, aangezien de regeling volledig is voldaan.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Hafkamp om het dossier te sluiten, omdat de regeling volledig is voldaan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Hafkamp Schoenmode

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM