Klacht: Onterecht beschuldigt van diefstal

Joke Rietveld op 06 augustus 2019 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 6 augustus 2019

Tijdens een fietsvakantie in Delden werd een man door een medewerkster van Dirk van den Broek beschuldigd van diefstal, omdat er een kropsla niet zou zijn afgerekend. Ondanks dat het paar niet op de groenteafdeling was geweest, moest de man zijn tassen laten controleren, wat leidde tot een gevoel van belediging en ongemak. Het stel is van mening dat dergelijke controles op straat niet gepast zijn en heeft besloten de winkel in de toekomst te vermijden.

Mijn Klacht:

Fietsvakantie in Delden. Even drinken kopen voor de komende dag, op 30 juli. We waren de winkel al uit toen er aan mijn man geroepen werd die op weg was naar onze fietsen, ik zetten de winkelwagen weg. Mijn man had niet door dat het voor hem was toen riep ik hem, Oh zei de winkeldame hoort U er ook bij, ik moet in U tassen kijken want jullie hebben een kropsla niet afgerekend. (wat moet je in een hotel met een krop sla) We waren niet eens op de groenteafdeling geweest, maar we reageerde, je kijkt maar. Ook de 2e fietstas moest geopend, maar we voelde ons wel te kijk gezet op straat en beledigt, want ze vond natuurlijk niets. Er kon bijna geen sorry af.
Dit gebeurt ons nooit meer want achteraf mogen ze op de openbare straat zo niet in je eigendommen kijken. Maar je wordt gewoon overbluft.
Maar achteraf zijn we zeer kwaad van de manier waarop het gebeurde.
Blij weer thuis te zijn en naar onze vertrouwde supermarkt te kunnen gaan.

Gewenste Oplossing:

Niet dus

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Dirk van den Broek

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Dirk van den Broek nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer