Klacht: Onterecht beschuldigd van diefstal

Abeeldman op 17 november 2022 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 17 november 2022

Een moeder uitte haar onvrede over de behandeling van haar zoon en zijn vriend in een Jumbo-supermarkt. Na het vergeten scannen van een broodje werden de jongens beschuldigd van diefstal, meegenomen voor controle en werd de politie ingeschakeld, zonder dat de ouders op de hoogte werden gesteld. De jongens kregen een winkelverbod van twee jaar, wat de moeder als onterecht en overdreven beschouwt.

Mijn Klacht:

Mijn zoon kocht gisteren samen met een vriend een aantal broodjes bij Jumbo. Ze rekenden af met de zelfscan. Bij vertrek werden ze gecontroleerd en bleek dat ze oprecht 1 broodje waren vergeten te scannen, van de 8 in een zak. Ze werden direct beschuldigd van diefstal en mee naar achteren genomen. Daar werd de politie gebeld. Beide jongens zijn minderjarig en ouders zijn niet gebeld. Politie had geen tijd om te komen en na een uur konden de jongens weer vertrekken, met een winkelverbod van 2 jaar! En of er nog een boete volgt is niet duidelijk. Ik vind dit echt een belachelijke gang van zaken. De winkel had ook het ene broodje kunnen afrekenen en een waarschuwing kunnen geven. Ze hebben nog nooit iets verkeerd gedaan in die winkel. Ik ga echt nooit meer naar die winkel of welke Jumbo dan ook. Schandalig gedrag.

Gewenste Oplossing:

Jumbo winkel maakt excuses en trekt winkelverbod en eventuele aangifte of boete in. Excuses eigenlijk ook wel op zijn plaats.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Abeeldman
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer