Klacht: Onjuiste bezorging bankstel 222018

Patty Berends op 11 april 2018 over Extra@home in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Extra@home has resolved this complaint
Klacht opgelost op 12 april 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Berends, Bedankt voor uw bericht. Ten eerste wil ik graag onze excuses aanbieden voor het gebrek van het verlenen van service vanuit Extra@Home. U heeft meerdere keren gemeld dat u een compensatie wilt ontvangen voor de gemiste inkomen...

Bedrijf Extra@home
Status Opgelost
Datum 11 april 2018

Een klant van Extra@home ervoer problemen met de bezorging van een bankstel, dat op de derde verdieping moest worden afgeleverd. De bezorgers hebben het oude bankstel wel verwijderd, maar lieten het nieuwe bankstel beneden achter en vertrokken zonder het af te leveren. Dit leidde tot extra inspanning van de zonen van de klant, waarbij één van hen zich verwondde en hierdoor financiële schade opliep.

Mijn Klacht:

Het bankstel zou boven op de 3e verdieping worden afgeleverd. De heren hebben wel het oude bankstel weggehaald, maar beneden weer op de bel gedrukt dat het nieuwe bankstel beneden stond en zijn er vervolgens vertrokken.
Een telefoontje naar Extra@home leverde niks op; het bedrijf van de bezorging werd gebeld, maar de heren kwamen niet meer terug.
Mijn zonen hebben het toen, uit nood, naar boven moeten brengen. Waarbij mijn zoon door zijn rug ging en daardoor niet meer zijn studentenwerk kon doen. Dat heeft hem een hoop geld gescheeld.

Gewenste Oplossing:

Een vergoeding van de gemiste inkomsten nu. Of zoals uitgezocht door de consumentenbond de bank op moeten komen halen of het geld retourneren.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Extra@home over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Extra@home in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Extra@home een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Extra@home

Heeft op 12 april 2018 om 13:54 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw Berends,

Bedankt voor uw bericht.

Ten eerste wil ik graag onze excuses aanbieden voor het gebrek van het verlenen van service vanuit Extra@Home.

U heeft meerdere keren gemeld dat u een compensatie wilt ontvangen voor de gemiste inkomen van uw zoon.
Helaas heeft u geen informatie ontvangen op welke wijze dit gemeld moest worden. Zoals afgesproken heb ik het voorval via de mail gemeld bij Leen Bakker. Met het verzoek om alsnog uw vraag voor compensatie in behandeling te nemen. Ik hoop dan ook dat Leen Bakker uit coulance u tegemoet zal komen.

Nogmaals onze excuses voor het ongemak.

Ik ga ervan uit u hiermee voldoende te hebben geinformeerd en wens u nog een prettige dag.

Met vriendelijke groet,

Extra@Home Klantenservice

Patty Berends

Heeft op 17 april 2018 om 12:18 geantwoord

Tot op heden niets van Leen Bakker vernomen tot mijn grote spijt. De oplossing was goed bedoeld, maar zo coulant blijkt ook Leen Bakker niet te zijn. En dit eigenlijk doordat Extra@home niet tijdig of helemaal niet mij de juiste informatie heeft verstrekt. De telefoontjes vanaf 2 februari alsook de mailtjes zijn door Extra@home totaal genegeerd, waarvan mijn zoon nu de dupe is.
Ik voel me nu door beide partijen aan het lijntje gehouden

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM