Klacht: Onderzoek mening over hema

Klant in Haren op 29 november 2016 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 29 november 2016

Een klant van HEMA heeft moeite met het vinden van de link om zijn mening te geven over zijn bezoek aan de winkel. Ondanks de verzoeken om feedback, ervaart hij dat het proces tijdrovend en frustrerend is, omdat de link niet te vinden is.

Mijn Klacht:

Mij werd vandaag bij de kassa gevraagd mijn mening te geven over mijn bezoek aan de hema op mijnbezoek.hema.nl. Ik steek er tijd in maar helaas… onmogelijk om deze link te vinden. Zonde van mijn tijd dit!

Gewenste Oplossing:

Een sorry-tegoedbon zou gepast zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM