Klacht: Onderwaterfoto’s babyzwemshoot op de Vossemeren geweldig

huubke op 27 oktober 2012 over Make My Photo in de categorie Fotoservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Make My Photo has resolved this complaint
Klacht opgelost
Categorie Fotoservice
Status Opgelost
Datum 27 oktober 2012

Tijdens een babyzwemshoot op Centerparcs de Vossemeren heeft een klant positieve ervaringen opgedaan met de fotografe van Make My Photo. De fotografe maakte indrukwekkende onderwaterfoto's van hun kindje en de klant waardeerde de duidelijke communicatie en de mogelijkheid om de foto's na afloop te bekijken en aan te schaffen. De klant gaf ook schriftelijke toestemming voor het gebruik van bepaalde foto's voor promotiedoeleinden.

Mijn Klacht:

Afgelopen week hebben we deelgenomen aan het babyzwemmen op Centerparcs de Vossemeren in Lommel (Belgie). Tijdens het babyzwemmen was er een erg vriendelijke fotografe van Make My Photo aanwezig die foto’s maakte tijden de zwemles. Deze fotografe is voor aanvang van de les door de begeleidende instructrice voorgesteld en er werd duidelijk verteld wat de bedoeling was. De fotografe heeft zeer spectaculaire foto’s onderwater gemaakt van ons kindje. Echt helemaal super. Na afloop van de les hebben we de foto’s kunnen bekijken en kunnen kopen. En er werd ons op moment ook expliciet gevraagd of er bepaalde foto’s voor promotie doeleinden gebruikt mochten worden. Daar hebben we schriftelijk toestemming voor verleend. Al met al een onvergetelijke ervaring en een super fijne herinnering en de onderwater foto’s zijn een aanrader van de eerste orde. Veel dank aan Make My Photo voor de professionaliteit en grote klantvriendelijkheid.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM