Klacht: Onbetrouwbare verkoper

Evy Van Wesemael op 05 mei 2022 over Tweedehands.be in de categorie Websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Websites
Status Open
Datum 5 mei 2022

Een gebruiker van Tweedehands.be heeft een klacht ingediend over een verkoper die een gereserveerd artikel zonder voorafgaande kennisgeving aan een andere koper heeft verkocht. De gebruiker had geprobeerd een voorschot te betalen, maar kon de verkoper geen negatieve beoordeling geven via de website.

Mijn Klacht:

Beste, ik wil graag melden dat verkoper ´Machteld´ uit Kampenhout een artikel voor me heeft gereserveerd, ik tot 2 maal toe een voorschot heb voorgesteld omdat ik door ziekte de kast niet meteen kon komen oppikken, en zij het artikel zonder verwittigen aan iemand anders heeft verkocht. Ik wou de verkoper een negatieve beoordeling geven, maar dat lukte niet via de website. Dan maar langs deze weg.
Mvg, Evy Van Wesemael

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag op de website zelf een beoordeling kunnen achterlaten bij de verkoper.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM