Klacht: Onbereikbaar

Dekrout op 23 september 2021 over MegaKeukenDeal in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
MegaKeukenDeal has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Keukenleveranciers
Status Open
Datum 23 september 2021

De eigenaar van MegaKeukenDeal is niet bereikbaar voor vragen of opmerkingen, wat leidt tot twijfels over de levering van de keuken in de week van 25 oktober. Klager heeft meerdere pogingen ondernomen om contact op te nemen via verschillende kanalen, waaronder bezoeken aan het pand, maar zonder resultaat. Klager verlangt naar een oplossing en wil van de situatie af.

Mijn Klacht:

Eigenaar is onbereikbaar voor vragen of opmerkingen. Keuken zou in de week van 25 oktober geleverd worden maar we hebben zeer grote twijfels of dit gaat gebeuren. Helaas kun je hem niet bereiken. 2x bij zijn pand geweest, via app, mobiel, vaste lijn, mail. Nergens reageert hij op. We willen van hem af!

Gewenste Oplossing:

Dat we liever nu dan morgen horen dat we zonder iets te betalen van hem af komen en snel op zoek kunnen naar wel een goede keukenleverancier.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar MegaKeukenDeal over deze klacht.

Alle klachten die gemeld zijn door Dekrout
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM