Klacht: Niet terug betalen van te veel betaalde aanbetaling voor het plaatsen van zonnepanelen

Iman Heijstek op 13 maart 2023 over NWO Nederland Wekt op B.V. in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Status Open
Datum 13 maart 2023

Een klant heeft zonnepanelen besteld en betaald via een renteloze lening, waarbij een aanbetaling van € 797 is gedaan. Na betaling van de totale factuur heeft de klant verzocht om terugbetaling van de aanbetaling, maar Nederland Wekt Op heeft dit tot nu toe geweigerd en communiceert al twee maanden niet verder dan dat de aanvraag is doorgestuurd naar een andere afdeling. Daarnaast is de aansluiting van de zonnepanelen op het net nog niet uitgevoerd.

Mijn Klacht:

Ik heb de zonnepanelen panelen afgelopen najaar besteld en betaald via een renteloze lening van het Nationaal Warmtefond. Die hebben eerst de aan betaling voldaan van € 797,– en later de totale factuur van
€ 6584,– op 24 januari. Ik heb direct contact opgenomen met Nederland Wekt Op om ze er op te wijzen dat ik € de eerder betaalde € 797 terug wilde ontvangen. Het Nationaal Warmtefonds kon de aanbetaling niet in mindering brengen op het bedrag van de factuur. Nederland Wekt Op heeft dat tot nu toe geweigerd en komt al 2 maanden niet vader dan me te laten weten dat de opdracht tot terugbetalen doorgestuurd hebben naar de betreffend afdeling. Die mededing krijg ik dus al 2 maanden. Telefonisch kom ik niet verder dan de telefoniste. Ze moeten de panelen ook nog aansluiten op mijn net. Zolang de zon niet echt energie levert is dan niet zo’n probleem, al heb ik geen zekerheid dat ze die verplichting wel zullen nakomen.

Gewenste Oplossing:

Het overmaken van de € 797 en het aansluiten van de geplaatste one panelen.

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over NWO Nederland Wekt op B.V.

Alle klachten die gemeld zijn door Iman Heijstek
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie