Automatische Incasso
Klacht van HenkBoom op 02 november 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Er word elke maand een bedrag van 37euro afgeschreven. Geen idee waar dit van is en kan het ook niet zien. Lees meer
Bij Novalnet AG zijn 29 klachten ingediend op Klacht.nl. Daarvan zijn er 29 opgelost (100%). De gemiddelde beoordeling is 4.1/10. Dien een klacht in over Novalnet AG.
Hieronder kunt u zien welke klachten er over Novalnet AG zijn gemeld. Lees meer >
Novalnet AG is een bedrijf actief in de categorie Betalingsdiensten. Op Klacht.nl zijn in totaal 4224 klachten gemeld over Novalnet AG. In de afgelopen 12 maanden zijn er 29 nieuwe klachten binnengekomen, waarvan 29 zijn opgelost (100%). Novalnet AG heeft een account op Klacht.nl en kan klachten inzien.
De meest voorkomende klachten over Novalnet AG gaan over: geld, rekening, incasso, novalnet, automatische. Op basis van de 4224 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Novalnet AG lost het merendeel van de klachten op, met een oplossingspercentage van 100%.
Stappenplan bij een klacht over Novalnet AG:
1. Neem eerst contact op met Novalnet AG — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u altijd eerst de interne klachtenprocedure van het bedrijf doorlopen. Komt u er niet uit? Dan kunt u naar de Geschillencommissie, het Kifid, of de kantonrechter. De ACM en ConsuWijzer bieden gratis informatie over uw rechten.
Neem contact op met Novalnet AG via hun officiële website.
U kunt een klacht over Novalnet AG indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Novalnet AG.
Op Klacht.nl zijn in totaal 4.224 klachten over Novalnet AG ingediend, waarvan 29 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Betalingsdiensten.
Novalnet AG lost 100% van de klachten op via Klacht.nl. Dit is bovengemiddeld. In totaal zijn 4.224 van de 4.224 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Novalnet AG gaan over Retour en terugbetaling problemen met Novalnet AG. Bekijk alle Novalnet AG klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Novalnet AG door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Novalnet AG niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van HenkBoom op 02 november 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Er word elke maand een bedrag van 37euro afgeschreven. Geen idee waar dit van is en kan het ook niet zien. Lees meer
Klacht van Irv op 02 november 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Geld geïncasseerd zonder toestemming Lees meer
Klacht van MaxK op 31 oktober 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Ik heb niks besteld of iets maar vorige maand 40€ en 2 november staat er een geplande betaling van bijna 100€!?!? Uitleg graag Lees meer
Klacht van Kevin38 op 31 oktober 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
NOVALNET AG. Incasso stoppen heb zelf terug laten boeken maar heb mail gehad dat achterstallig betaling is en gelijk 11 euro er boven op hen voor nu toch maar betaalt om gezeik voor te zijn maar ben verder niet... Lees meer
Klacht van Mano0412 op 30 oktober 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Novalnet AG heeft zomaar €37.50 van mijn rekening gehaald. Ik heb geen idee waar het vandaan komt, geen abonnement aangevraagd of dergelijke. En heb ook nooit toestemming gegeven voor een incasso machtiging! Kan iemand helpen?? Heb het maar teruggeboekt omdat... Lees meer
Klacht van Fre002 op 30 oktober 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Er word elke maand zelfs 2 keer per maand soms geld afgeschreven naar hun rekening via automatisch incasso . Ik wil dat dit stopt Lees meer
Klacht van Paiwaston op 30 oktober 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Op regelmatige basis halen ze geld van mijn rekening. Lees meer
Klacht van Narekzeko op 30 oktober 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Zonder iets te weten heb ik een afschrijving van de bank gekregen van 35,70 Lees meer
Klacht van quincyvr op 30 oktober 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Er is bij mij een eenmalige incasso van € 37,50 afgeschreven met de omschrijving 'support uni com' zonder dat ik er wat van af weet. Dit wil ik niet. Lees meer
Klacht van Joepov op 30 oktober 2020 over Novalnet AG in de categorie Betalingsdiensten
Ik krijg elke maand een factuur voor 45 euro die automatisch van mijn rekening word afgeschreven ik heb geen e-mail en ik heb nooit iets afgesloten! Laat dit stoppen aub!!! Lees meer