Klacht: Nivea straight vorming spray

Marijke Dogterom op 11 januari 2020 over Nivea in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nivea
Status Open
Datum 11 januari 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heel blij toen ik ontdekte dat Nivea “alcohol vrije haarprodukten” verkocht.
Omdat bekend is dat alcohol haar en huid uitdroogt en mijn haar van nature
Vrij droog is, leek mij dit een goede koop. Niets is minder waar, was onaangenaam verrast door de geur van de spray (goedkope zuurtjes geur), daarbij werkte de spray ook niet optimaal, er kwamen ook druppels vrij. Maar nu het belangrijkste, i.p.v. een “beschermend laagje” op mijn haar leek het meer of ik met een spuitbus LIJM bezig was geweest. Toen ik er daarna met mijn vingers probeerde er door te komen, lukte dat niet echt. Had het gevoel dat mijn haar brak. Absoluut geen fijn product!!!!! Teleurstellend voor zo’n gerenomeerd “betrouwbaar” merk. Jammer!

Gewenste Oplossing:

Ben over de body crèmelotions en gezichtscrèmes altijd heel tevreden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nivea

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nivea nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marijke Dogterom
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM