Klacht: Product besteld, niet geleverd.

HesterA op 07 mei 2020 over Nikki toys in de categorie Internetshops - Speelgoed

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nikki toys
Status Open
Datum 7 mei 2020

Een klant heeft op 28 november 2019 een bestelling geplaatst bij Nikki Toys ter waarde van € 17,95, maar heeft deze tot op heden niet ontvangen. Na een klacht ingediend te hebben op 10 december, kreeg de klant te horen dat er leveringsproblemen zijn, maar verdere pogingen om contact op te nemen leverden geen reactie op.

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling van € 17,95 gedaan op 28 november 2019 en op 10 december gereclameerd waar mijn bestelling blijft. Hierop antwoord ontvangen dat ze leveringsproblemen ondervinden, maar na nog een keer contact gezocht te hebben, geen enkele reactie meer ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik ontvang graag alsnog het geld terug voor niet geleverde goederen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nikki toys

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nikki toys nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door HesterA
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM