Klacht: Nike Tanjun textiel één week na aankoop meteen een scheurtje

Archsolar op 28 oktober 2017 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 28 oktober 2017

Een klant heeft een scheurtje ontdekt in zijn recent aangeschafte Nike Tanjun schoenen, specifiek bij het vetergaatje. Hij is bezorgd dat het scheurtje zal verergeren en vraagt om een oplossing, hoewel hij een fabrieksfout niet kwalijk neemt.

Mijn Klacht:

Beste Nike medewerker,

Mijn pas gekochte Nike Tanjun heeft een klein scheurtje bij het gedeelte waar een veter doorheengaan. Ik heb geen idee hoe daar is ontstaan, want ik ben namelijk niet grof met het strikken van mijn schoenen, maar toch heeft dat stukje van de schoen zich begeven.

Ik ben nogal bang dat de scheurtje uitgroeit als ik er niks aan doe.

Een fabrieksfout kan gebeuren, dus ik neem het niet kwalijk, maar ik hoop dat u bereid bent hier iets aan te doen.

Gewenste Oplossing:

Als Nike mijn schoen laat repareren op de kosten van het bedrijf, want dit probleempje lijkt echt door een fabrieksfout te zijn ontstaan, maar ik weet niet of mijn schoen op die manier gerepareerd kan worden.

Of door een deel van het aankoopbedrag (64,99) van mijn schoenen te vergoeden. Dit lijkt mij het eerlijkst.

Of door mijn schoenen te mogen inruilen met nieuwe, maar dit is oneerlijk aangezien mijn schoenen al wat gebruiksporen hebben.

De schoenen zijn nu twee weken oud.

Niettemin wil ik eigenlijk wel mijn schoenen houden want anders kan ik tijdelijk niet naar buiten.

Dank u wel

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM