Klacht: Niet prettig geholpen door Marina

B.ic op 11 juni 2020 over D.I.O. Drogist in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 11 juni 2020

Een klant heeft een negatieve ervaring gedeeld over de service van een medewerkster genaamd Marina bij D.I.O. Drogist. Tijdens het aanvragen van een cadeaubon voelde de klant zich niet prettig geholpen, omdat Marina weinig tot geen communicatie had en alleen een vraag stelde over de gelegenheid. De klant hoopt dat er actie ondernomen wordt, aangezien meerdere mensen deze onvriendelijke benadering hebben opgemerkt.

Mijn Klacht:

vroeg gisteren een kado bon van € 25.00, ik zij zelf voor een dame, toen pakte ze de bon en vulde hem in zonder één woord te wisselen, en toen vroeg ze is het voor een verjaardag, toen schrok ik, ik dacht het kan toch praten, dat was het enige wat ze heeft gezegd, ik heb betaald met de pin, en toen kon ik gaan, het deed denk zeer dat ze dag moest zeggen, en zo ben ik al meer keer geholpen door Marina.
kassa nr 2 10 juni om 12.42..
Hopelijk wordt Marina hierop aangesproken, want dit kan zo niet vind ik, en hoor het van meerdere mensen, het is een on klantvriendelijk persoon.

Gewenste Oplossing:

Iets meer klantvriendelijk zijn mag wel, het kost niks en komt voor de klant heel anders over.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over D.I.O. Drogist

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over D.I.O. Drogist nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door B.ic
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM