Klacht: Niet oplossen van een klacht

Absix01 op 24 februari 2014 over Simpel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Simpel has resolved this complaint
Klacht opgelost op 24 februari 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Kuijpers, Uw vorige klacht ging over mobiel dataverkeer dat aan u in rekening is gebracht. Ik heb u toen van een reactie voorzien, en dat is het enige antwoord dat op uw klacht van toepassing is. Helaas kunt...

Bedrijf Simpel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Opgelost
Datum 24 februari 2014

Een klant van Simpel uit kritiek op de manier waarop het bedrijf klachten afhandelt. Volgens de klager wordt een hoog oplossingspercentage van 96% onterecht geclaimd, omdat klachten vaak niet daadwerkelijk worden opgelost en de klant geen verdere reacties ontvangt. De klager stelt dat alleen de klager kan bepalen of een klacht is opgelost, niet het bedrijf zelf.

Mijn Klacht:

Mijn klacht is over het afhandelen van klachten bij simpel.
Ze zouden een oplossingspercentage hebben van 96% maar dat is onzin.

Hoe ze aan de 96% is als volgt.

a. Ze hangen een onzin verhaal op i.p.v. de klacht op te lossen.

b. Ze zetten zelf de klacht neer als zijnde opgelost maar volgens mij bepaald de klager of het is opgelost en niet Simpel zelf.

c.Ze reageren vervolgens niet meer op verdere reacties van de klager want in hun visie is het opgelost met een wazig onzin verhaal.

d. Kijk daar een oplossingspercentage van 96% waarvan waarschijnlijk 80% niet is opgelost maar is afgedaan met een onzin verhaal.

Misschien is het handig als iemand Simpel uitlegt dat de klager alleen kan bepalen of hij/zij de klacht opgelost vindt.

Gewenste Oplossing:

Als Simpel de klacht die eerder door mij gedaan is echt gaat oplossen.

En misschien is het verstandig om de opgeloste klachten over Simpel eens kritisch te bekijken of ze wel echt opgelost zijn.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Simpel over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Simpel in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Simpel een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Simpel

Heeft op 24 februari 2014 om 12:17 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Kuijpers,

Uw vorige klacht ging over mobiel dataverkeer dat aan u in rekening is gebracht. Ik heb u toen van een reactie voorzien, en dat is het enige antwoord dat op uw klacht van toepassing is. Helaas kunt u zich niet in mijn antwoord vinden. Dat betekent echter niet dat uw klacht daarmee niet is behandeld en opgelost. Nogmaals wil ik u van mijn eerder gegeven reactie voorzien:
Het is niet mogelijk dat er dataverkeer is gemeten zonder dat er gebruik van mobiel internet heeft plaatsgevonden. Een verhoging van internetverbruik ten opzichte van het verleden kan verschillende oorzaken hebben zoals:
- Meer of ander soort sessies op internet
- Automatische updates van een applicatie
- Het wisselen van de verbinding van WIFI naar 3G
- Het gebruik van een ander type toestel
Wij kunnen niet zien welke van deze oorzaken de reden is dat er meer verkeer is gemeten. Dat komt omdat wij enkel de toegang tot het internet verzorgen, en wat u daarna op internet doet kunnen wij niet zien. Dit is het enige antwoord dat ik op deze klacht kan geven.

Met vriendelijke groet,

Simpel klantenservice

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Simpel beoordeeld.

Absix01

Heeft op 24 februari 2014 om 12:56 geantwoord

U heeft waarschijnlijk niet alle reactie's gelezen of begrepen die ik jullie heb gestuurd.
Had je dat wel gedaan dan had je waarschijnlijk niet weer met de zelfde onzin aangekomen.
Nog 1 keer.
- Meer of ander soort sessies op internet(HAAR INTERNET GEBRUIK IS HETZELFDE GEBLEVEN)
- Automatische updates van een applicatie(DAT GEBEURDE OOK BIJ HAAR ANDERE PROVIDER)
- Het wisselen van de verbinding van WIFI naar 3G(ALS ZE WIFI HEEFT ZET ZE HAAR DATAVERBINDING UIT)
- Het gebruik van een ander type toestel(HET IS NIET AAN HET SOORT TOESTEL MAAR AAN DE APPS DIE DE DATA HOEVEELHEID BEPALEN)

Hoe is het mogelijk dat ze via jullie zoveel data gebruikt met de zelfde handelingen en bij haar vorige minder dan 75Mb per maand.

Hoe dan ook ben ik klaar met Simpel (en T-Mobile) en zal dan ook het het abonnement opzeggen.
Verder ben ik deze klacht over het hogere data verkeer bij Simpel vaker tegengekomen en ga kijken wat ik hier mee kan desnoods via Kassa o.d. programma

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie