Klacht: Niet op komen dagen

Klazien1956 op 06 augustus 2024 over Qbuzz in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Qbuzz
Categorie Openbaar Vervoer
Status Open
Datum 6 augustus 2024

Een reiziger heeft ervaren dat buslijn 36 van Qbuzz op een maandagmorgen niet op kwam dagen, ondanks dat deze om drie minuten over half negen zou vertrekken. Na een uur wachten, en met de hulp van een buurtbewoner, werd de reiziger naar Garnwerd gebracht. De klager uit zijn onvrede over de betrouwbaarheid van het openbaar vervoer.

Mijn Klacht:

Wij kwamen maandagmorgen in oldehove aan met lijn 35 om half negen op schippervaart,en moesten de bus lijn 36 die naar Garnwerd nemen zodat wij verder konden met pieterpad lopen hij moest om drie minuten over half negen daar zijn,we hebben tot negen uur gewacht maar is niet komen opdagen een mevrouw die vlakbij woont zei tegen ons hij komt niet meer hoor komt vaker voor.zouden we tot drie minuten over half tien moeten wachten nu was die mevrouw zo vriendelijk en heeft ons naar Garnwerd gebracht dit is een slechte zaak,hoop iets van u te horen zo kun je dus niet vertrouwen op openbaar vervoer.vr groet H Strating Withoff

Gewenste Oplossing:

Een bloemetje naar de mevrouw die ons heeft weggebracht

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht Klazien1956

2 jaren geleden - Word niet in behandeling genomen

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten