Klacht: niet ontvangen bestelling winterband

mevr Mom op 13 december 2024 over Bandenthuis.nl in de categorie Internetshops - Auto's en auto onderdelen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bandenthuis.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 13 december 2024

Een klant heeft op 2 december 2024 een winterband besteld bij Bandenthuis.nl, maar heeft sindsdien geen factuur of bevestigingsmail ontvangen. Ondanks herhaaldelijk bellen en e-mailen naar het bedrijf, heeft de klant geen reactie of terugbelverzoek ontvangen.

Mijn Klacht:

ik heb 2 dec 2024 een winterband besteld , bij het bedrijf bandenthuis.nl.
ik heb geen factuur of een bevestiging email ontvangen .
ik heb meerder keren gebeld naar 0882557291, maar naar 4 wachten in de rij werd er gezegd dat het nummer niet bereikbaar was, ik kon een bericht inspreken waar naar ik terug gebeld zou worden , maar dit is tot nu toe niet gebeurd.
ik heb meerdere email gestuurd naar [email protected] maar dan krijg ik een standaard email terug dat ze contact met mij op zullen nemen. tot nu toe nog niet gebeurt

Gewenste Oplossing:

leveren van de winterband 225/40 R18 continentaal
of geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 jaar geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bandenthuis.nl over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht mevr Mom

1 jaar geleden - Ik ben net benaderd door het bedrijf bandenthuis.nl en mijn band komt as dinsdag de reden was drukte en technische uitdagingen het is dus wel verstandig om je klacht te melden klacht.nl bedankt Gr bea Mom

Reactie van de melder van de klacht mevr Mom

1 jaar geleden - de band is vandaag bezorgd . gelukkig het is toch nog goed gekomen dankzij klachten.nl . met vriendelijke groet Bea Mom

Alle klachten die gemeld zijn door mevr Mom
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM