Klacht: Niet nakomen eigen voorwaarden

CBoogers op 14 november 2016 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 14 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Wij waren reeds klant bij Ziggo en waren contractvrij. Door een nieuw jaarcontract af te sluiten, zouden wij een code ontvangen voor een tablet. Hier is echter ontzettend veel mis gegaan en Ziggo heeft zich niet aan hun eigen dikgedrukte letters in de voorwaarden gehouden. Wij hebben hier zes maal telefonisch contact over gehad, een officiële brief naar de klachtencommissie gestuurd en nog contact gezocht via een klachtenformulier op de website. Iedere keer weer worden we afgescheept met de volgende opmerking: hier kan ik niets aan veranderen, mevrouw en degene die u kunnen helpen zijn niet telefonisch bereikbaar. Stuurt u maar een brief. Mijn postzegels en mijn geduld zij nu officieel op.

Gewenste Oplossing:

Als wij terug zijn onze contractstatus van 26 september 2016: contactvrij

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie