Mijn Klacht:
Viverion woningbouwvereniging komt nooit zijn afspraken na, de opzichters en andere personen die voor Viverion werken bellen nooit terug. Als je zelf belt, hoor je ik was je van plan terug te bellen en andere smoezen.
Wij willen dat Viverion de schuur gaat isoleren en verwarmen, reden is een ziekte van mijn vrouw, zij kan niet meer tegen de tocht en kou die uit de aangebouwde schuur de kamer inkomen. Viverion heeft een brief van de huisarts hiervoor gevraagd omdat ze anders dit niet konden realiseren. De brief opgehaald bij de huisarts en afgegeven bij Viverion begin Januari 2014.
Ze begonnen gelijk al moeilijk te doen over de isolatie, met de smoes andere buren hebben het niet, en als wij het bij jou doen dan moeten wij dat ook bij anderen doen. Daarvoor was de brief van de huisarts omdat Viverion dan kan aantonen dat het om gezondheidsredenen is dat de schuur geïsoleerd en verwarmd zal worden. Ze hebben het de volgende week erover in een vergadering. Het is nu eind Februari en nog steeds niets gehoord hierover.
Concluderend, Viverion woningbouwvereniging laat nooit wat van zich horen, ook al worden er afspraken gemaakt waarin ze zeggen dat ze terug bellen. Ondanks briefen en andere benodigdheden waar Viverion om vraagt zal er nooit wat aan gedaan worden. Viverion heeft als slogan “Wij vinden het belangrijk dat uw woongenot optimaal is”, zoals ik al schreef het is een slogan die Viverion nooit zal halen, de slogan kan beter de volgende zijn “Viverion is de slechtste woningbouwvereniging van Nederland met service, afspraken maken en nog meer.
Gewenste Oplossing:
De schuur per direct isoleren en verwarmen,.

