Mijn Klacht:
Het lesmateriaal bevat ontzettend veel spelling- en typfouten. Dit is zeer vervelend wanneer je voor Centraal Examens op moet; belangrijke termen worden door elkaar gehaald waardoor het onduidelijk is.
Daarnaast is het contact met je docenten moeizaam. Je kunt huiswerk insturen met daarbij je vragen over de stof. Wanneer de docent het heeft nagekeken ontvang je hier feedback over. Dit kan een hele tijd duren (vooral als docenten bijv. op vakantie zijn), waardoor het lastig is om verder te gaan met stof die je dan dus niet goed beheerst.
Gewenste Oplossing:
Mijn vraag is of de 2e correctors grondiger te werk kunnen gaan, aangezien het écht hinderlijk is tijdens het leren als dingen er gewoon fout in staan.
Het zou ook fijn zijn als er een apart deel op Plaza komt waar je direct je vraag kunt stellen aan de docent, of zelfs kunt vragen of diegene tijd heeft om te Skypen of iets dergelijks. Bij inschrijving staat namelijk dat je begeleidt wordt door een docent: dan verwacht ik dat ook.

