Klacht: Annulering

Mirandaa7 op 26 mei 2021 over Motortheorie.nl in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Motortheorie.nl has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 26 mei 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Er werd mij beloofd dat ik 12 maart examen kon doen, verder nooit instructies gehad.

Niks meer gehoord. Daarna weer contact gezocht, ik zou die week een datum horen. Weer 2 week niks. Daarna kwamen ze ineens met een datum van 25 AUGUSTUS!

Mijn eerste examen had ik 25 mei en heb ik dus gehaald. Ik wilde het annuleren omdat ik zelf eerder een examen kan plannen. Eerste koste het 25 euro en nu ineens is annuleren niet mogelijk.
Nu ben ik verplicht de hele cursus te betalen en examen naar voren halen doen ze niet.

Verplicht om de hele cursus te betalen terwijl ze niet nakomen met de data en slecht contact onderhouden

Gewenste Oplossing:

Geld terug, zelf examen naar voren kunnen halen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Motortheorie.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Motortheorie.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mirandaa7
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM