Mijn Klacht:
Nieuw abonnement afgesloten bij Tele2. Verbinding is opgeleverd, wij hebben thuis alles netjes aangesloten maar geen verbinding,
Kpn monteur is 15/03/2016 14.00 langs geweest en constateerde dat de modem defect is, advies Tele2 bellen voor een nieuwe modem. Meneer van Tele2 zegt er is nog geen terug koppeling van de KPN monteur wij kunnen op dit moment niks betekenen voor u belt u later terug.
Nu naar 5 keer bellen is der nog geen terug koppeling en willen ze geen nieuwe modem toe sturen. Het mag toch niet zo wezen dat je klant bent bij Tele2 en afhankelijk bent voor een oplossing van een KPN monteur.
Gewenste Oplossing:
Ik wil per direct een nieuwe modem en een compensatie voor alle geleden schade prepaid internet-bel minuten


