Klacht: Geleverde tegels zijn van slechte kwaliteit en Modeltuinen wil mijn probleem niet oplossen

Klant0101 op 10 september 2018 over Modeltuinen Zwanenburg in de categorie Tuin

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Tuin
Status Open
Datum 10 september 2018

Een klant van Modeltuinen Zwanenburg heeft een klacht ingediend over de kwaliteit van de geleverde tegels. De klant ervaart problemen met de tegels en geeft aan dat het bedrijf niet bereid is om een oplossing te bieden. Verdere details zijn te vinden op een externe website.

Mijn Klacht:

Helaas past mijn verhaal niet hier. (max 2500 woorden).
Om mijn klacht te kunnen lezen zie deze pagina:

https:ervaring-modeltuinen-zwanenburg.webnode.nl

Gewenste Oplossing:

Ik heb van Modeltuinen een expertise rapport van Excluton gekregen waar instaat dat dat er inderdaad tegels met schade aangetroffen zijn voor en tijdens verwerken. De leverancier weet eigenlijk dat ze beschadigde tegels hebben geleverd.

We hebben voor A merk tegels gekozen.

Ik ben tevreden als ik een tegemoetkoming in de aanschafkosten krijg. M.i. Is er in het productieproces bij de tegels niet goed gegaan. Ik heb 211,50 euro van de dealer gekregen en ik wil het rest bedrag van de aanschafkosten krijgen en het is 1034 euro.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht Klant0101

8 jaren geleden - Graag klacht i.b. nemen

Reactie van de melder van de klacht Klant0101

7 jaren geleden - Graag klacht i.b. nemen!!!!!!!!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM